Интернет реклама УБС
.

Одесский музей западного и восточного искусства  
Odessa Museum of Western and Eastern Art
  

        

        

[мояподивогіднакраїна]    Організатор проекту [мояподивогіднакраїна] — благодійна організація «Благодійний фонд «Творча Україна ХХІ сторіччя».
    У межах програми буде відкрито виставку «Люди, які творять епоху», на якій буде представлено 24 ексклюзивних авторських футбольних булав від драматурга Раґулі Власідзе. Унікальність булав в тому, що вони присвячені визначним особистостям України та світу. Одеситам представлять також виставку двох сувенірних серій маленьких булав у стилі косівської та васильківської кераміки «Гуцульська рапсодія» та «Зоре моя вечірняя».
    Окрім того, відбудеться фотовиставка «Знамено любові» на підтримку національної збірної з футболу, яка демонструє всенародну підтримку українських футболістів.
    Важливо, що під час презентації програми руками одеситів буде створено іменну Одеську булаву із глини, яка стане 25-тою в колекції унікальних експонатів. Загалом автор планує створити 100 булав, присвятивши їх видатним гуманістам світу.
    Під час презентації Раґулі Власідзе також представить проект «Навчання української творчої молоді у Грузинському державному університеті театру і кіно імені Шота Руставелі».
    18 грудня відбудеться презентація драматургічної трилогії Раґулі Власідзе «Провінційне пекло».
    Експозиція триватиме в Одеському музеї західного і східного мистецтва з 17 до 28 грудня 2015 року.
    Куратором мистецької програми [мояподивогіднакраїна] є відомий івано-франківський меценат Віктор Вінтоняк.

           
.

Интернет реклама УБС

© Одесский музей западного и восточного искусства
Рейтинг@Mail.ru