Ви не знаєте, чи потрібно Вам відвідати венеролога. «Urologist Valetskyi» розповість про симптоми, які свідчать про наявність захворювання

Багато людей приділяють достатньо уваги своєму здоров'ю, реагуючи і помічаючи всі симптоми, які посилає нам наш організм. При цьому в багатьох випадках можна досить точно визначити, де і що болить, тобто якого фахівця необхідно визначитися. Коли у нас з'являється кашель і нежить, ми знаємо, що це застуда і нам потрібен терапевт.

Однак є ціла низка симптомів і хвороб, виявити які не так легко, і ще складніше зрозуміти, до якого фахівця в цьому випадку необхідно звертатися. Все тому, що є ціла низка лікарів, чия спеціалізація стикається з іншими галузями. І особливо йдеться про венеролога.

Багато хто думає, що якщо у них виникають проблеми зі статевими органами, необхідно звертатися до уролога. Але, слід знати, що займаються лікуванням таких проблем 3 спеціалісти: уролог, який лікує сечовивідні системи; андролог, який займається лікуванням безпліддя та проблемами сексуального характеру; та венеролог — усуває статеві інфекції.

венеролог у Львові - https://urology.lviv.ua/

І якщо Ви помітили деякі сигнали свого організму, що свідчать про проблему, але не впевнені, що Вам потрібний венеролог, ця стаття допоможе розібратися, які симптоми свідчать про наявність венерологічного захворювання.

Симптоми, які свідчать, що Вам потрібна допомога венеролога

1. Якщо Ви відчуваєте запалення та печіння у статевих органах.

2. Якщо у Вас з'явилися плями, ущільнення та подразнення на шкірі та слизовій оболонці.

3. Допомога даного фахівця необхідна і в тому випадку, якщо є виділення з неприємним запахом, незвичайного кольору або структури, які не є нормою.

4. Біль при сечовипусканні також може бути пов'язаний із інфекцією, тому додатково слід проконсультуватися і з венерологом.

5. Ще один симптом — невеликі виразки або інші новоутворення на слизових або шкірних покровах статевих органів.

6. І останнє — біль внизу живота, який почався після статевого акту і внаслідок статевої інфекції.

7. Крім цього, якщо Ви довго відчуваєте себе погано, Ваш апетит і вага знижуються, лімфатичні вузли збільшені, а все це сталося після численних сексуальних контактів, негайно слід звернутися до венеролога.

А якщо Вам потрібен венеролог у Львові, саме час звернутись до «Urologist Valetskyi» за посиланням, про що Ви анітрохи не пожалкуєте. Все тому, что ця лікарня спеціалізується на урологічних, андрологічних та венерологічних захворюваннях, пропонує послуги на найвищому рівні, має кваліфікованих фахівців та в цілому найкращі умови лікування та перебування у стаціонарі.