Навіщо робити загальний класичний масаж?

Для початку необхідно розуміти, що класичний масаж будь-якої ділянки тіла є оздоровчо-профілактичним, тобто носить нелікувальний характер. Лікувальні масажі мають на увазі абсолютно інший тип процедур, які робляться під наглядом лікаря або лікаря-масажиста з величезним списком документів і/або рентгеном. Тобто класичний масаж підійде для будь-якої людини в якості оздоровлення організму, якщо у тої немає протипоказань або індивідуальних особливостей тіла. Заздалегідь хочеться подякувати хлопцям з massageinkiev.com за пояснення.

Що ви отримуєте після першого сеансу загального класичного масажу (мається на увазі, якщо досвід масажиста не менше п'яти років):

• Цілковите розслаблення організму та психоемоційну релаксацію
  • Нормалізація роботи зовнішньої секреції, за рахунок чого згодом усувається неприємний запах від тіла і надмірне потовиділення
  • Сприяє очищенню від ороговілого шару дерми і акне
  • Зняття м'язової напруги, а також виведення застояної рідини/молочної кислоти/ін.
  • Нормалізація циркуляції крові і добового біоритму
  • Підвищення загальної продуктивності і витривалості

Зрозуміло, це не всі плюси, які дає загальний класичний масаж. Адже до кожної людини повинен бути індивідуальний підхід. Наприклад, робити масаж з варикозним розширенням вен заборонено, а при «забитих м'язах» в області шийно-комірцевої зони – просто необхідно. Жінки після сорока дуже люблять масаж обличчя, який розгладжує зморшки, а також позбавляє сухості або жирності шкіри, чорних крапок і в цілому справляє очищуючий ефект.

Також існує категорія людей, які надають перевагу масажу спини, не розуміючи, що загальний масаж також доречний, адже та ж лімфа (яку необхідно час від часу «чистити») проходить практично через все тіло, починаючи з ніг. Тобто навіть регулярні масажі спини не приведуть до такого результату, як загальні масажі. Деякі відзначають, що молодіють в прямому сенсі, адже наслідки масажу відображаються не тільки у самовідчутті, а й візуально і фізично: людина стає більш витривалою і привабливою в очах протилежної статі.

Важливо розуміти, що масажист не має гендерних відмінностей, особливо ця інформація стосується тих, хто соромиться роздягатися перед масажистом. Також слід розуміти, що масажисту неважливо, є у вас якісь фізичні недоліки чи ні: за роки практики людина, яка робить масажі, просто не звертає на них увагу.