Перший раз, з рюкзаком в перший клас

Перша шкільна лінійка - найочікуваніша подія для першокласника. У цю мить дитина робить перший крок назустріч дорослому життю, де на неї чекає багато цікавого. Щоб школяр відчував себе максимально зручно, батьки повинні подбати про його шкільні приладдя, де головну роль грає шкільний рюкзак.

Чому ж процес вибору рюкзака для школи необхідно проводити ретельно? Справа в тому, що маленькому школяреві доведеться носити в ньому багато шкільного приладдя та домашній «пайок». Вага такого шкільного рюкзака - серйозне навантаження на тендітну дитячу спину. Тому зовнішній вигляд виробу - далеко не перший критерій, за яким варто вибирати сумку.

Якщо говорити про грамотний підбір рюкзака, важливо знати основні аспекти, спираючись на які можна не просто купити рюкзак, а здобути корисний аксесуар, який послужить ефективною профілактикою ортопедичних проблем.

Критерії вибору шкільного рюкзака

Отже, на яких же принципах слід грунтуватися, підбираючи шкільний рюкзак?

Ортопедичність. Щоб зберегти гарну поставу малюка, важливо вибирати рюкзак з ортопедичною спинкою. Завдяки анатомічній спинці, навантаження на хребет будуть розподілені правильно, що вбереже дитину від дискомфорту, пов'язаного з надмірним тиском. Також, це дозволить запобігти сколіоз.

Вага. Сам по собі рюкзак для першокласника не повинен бути важким. Тому необхідно шукати найлегший аксесуар - в такому випадку він не надасть серйозного навантаження на спину малюка. Оптимальна вага - до 1,5 кг.

Міцність і лямки. Найкраще обирати виріб з поліестеру, адже цей матеріал досить надійний і володіє водостійкими властивостями, що сприяє його довговічності. І в дощ, і в сніг вміст поліестерового рюкзака буде надійно захищенним. Від ширини лямок багато в чому залежить комфорт школяра. Якщо вони дуже тонкі, то під вагою рюкзака будуть врізатися в плечі, і доставляти дитині жахливі незручності. Оптимальна їх ширина - від 4 до 8 см.

Дизайн. За твердженням психологів, шкільний рюкзак здатний викликати у дитини жагу до навчання. Тому, якщо школяр у захваті від якої-небудь гри або мультфільму, слід звертати увагу на рюкзаки з їх зображеннями.

Останнім часом багатьох дітей зацікавила вдала альтернатива традиційних сумок для школи - це рюкзаки на колесах, які за зовнішнім виглядом схожі на компактну валізу. Величезний плюс шкільного рюкзака на колесах полягає в тому, що він не навантажує спину малюка - для переміщення його просто потрібно тягнути за ручку.

У нашому інтернет-магазині ми зібрали чимало цікавих моделей рюкзаків, які неодмінно сподобаються дітям. Замовити рюкзаки в інтернет-магазині Принцип досить просто - покупка здійснюється на сайті всього у 2 кліка.

Ви можете зателефонувати нам (097) 544-544-1 або замовити безкоштовний дзвінок на сайті, і наш консультант з радістю відповість на всі Ваші запитання. Вибирайте у нас - Вам точно сподобається!