Интернет реклама УБС
.

Одесский музей западного и восточного искусства  
Odessa Museum of Western and Eastern Art
  

     
        

Елітна нерухомість в КиєвіНа ринку нерухомості на сьогоднішній день ми можемо спостерігати велику кількість різних будівель. Практично кожен забудовник, хоче, щоб його новобудова привертала до себе увагу.

На ринку нерухомості на сьогоднішній день ми можемо спостерігати велику кількість різних будівель. Практично кожен забудовник, хоче, щоб його новобудова привертала до себе увагу, тому перейнявши досвід з-за кордону, в нашій столиці почали будувати преміум житло. Елітна нерухомість в Києві, це унікальні будови з красивими фасадами і розвиненою інфраструктурою. Все більше людей звертають на неї увагу, а також розглядають елітне житло для купівлі.

Якщо говорити про кожну з класифікацій нерухомості, то преміум клас вважається кращим в цьому сегменті, єдине що може зупинити покупця, це цінова політика. Але якщо заглиблюватися в це питання і вивчити всі деталі, то можна зрозуміти, чому вартість такого житла висока.

Розглянемо, що собою являє елітна нерухомість в Києві.

Унікальна архітектура

Будинки преміум класу впізнаються з першого погляду, так як фасад будинку незвичайний і не схожий на інші будови. В основному забудовник, якщо він український, запрошує зарубіжних архітекторів для створення унікального проекту.

Ексклюзивні квартири

У цьому випадку, потрібно звернути увагу на кількість квартир в будинку. Елітні споруди мають не більше ніж триста квартир, і в основному вони розташовуються по чотири на одному поверсі. Але, якщо забудовник хоче виділитися, то кількість житлових приміщень скорочується до ста, таким чином, люди мають свій особистий простір.

Що стосується квартир, то їх квадратура починається від шістдесяти метрів квадратних, і всі вони мають вільне планування. Висота стель від трьох метрів часто скління - панорамне.

Підземна парковка

Наявність підземного паркінгу - це важливий момент для кожного покупця, тому що для будь-якої людини важливо щоб його майно не піддавалося негативним факторам, а як відомо, погана погода негативно відображається на автомобілях. Виходячи з цього, підземна парковка повинна бути обов'язково, з урахуванням одна квартира на одне парко місце. А також наявність гостьових місць.

Безпека

Система безпеки такого будинку знаходиться на високому рівні. Елітний будинок огороджений, цілодобово охороняється і ведеться відеоспостереження. В основному такі будови передбачають пропускну систему.

Перший поверх оснащений ресепшеном, де працює професійний сек'юріті. Він стежить за порядком і може відповісти на всі питання мешканців. Ще діє цілодобова підтримка для жителів.

Інженерні оснащення

Завдяки тому, що під час будівництва використовуються тільки нові оснащення, жителі елітних будівель не знають проблем з перепадами і відсутністю електроенергії і води. У більшості таких будинків є власні теплові пункти. А також будинки обладнані додатковою вентиляцією, кондиціюванням, очищенням води і повітря. Встановлено систему «Розумний будинок».

Інфраструктура

Крім того, що такий будинок знаходитися в такому місці, де є велика кількість різних магазинів і інших корисних обладнань. Забудовники роблять на перших двох поверхах комерційні приміщення, де згодом розташовуються спа-салони, фітнес-клуби, дитячі кімнати та багато іншого.

Благоустрій прибудинкової території

У цьому випадки конкретної прив'язки бути не може, так як кожен забудовник може самостійно вибирати, що буде на території. В основному прибудинкову територію осаджують деревами і кущами, ставлять альтанки, дитячі майданчики та лавочки.

Опираючись на вищесказану інформацію, ви тепер зможете вибрати справжню столичну елітну нерухомість серед представлених варіантів.           
.

2002-2013 © Одесский музей западного и восточного искусства
Рейтинг@Mail.ru