Интернет реклама УБС
.

Одесский музей западного и восточного искусства  
Odessa Museum of Western and Eastern Art
  

     
        

Дитячі ігри для дівчатокДитячі ігри для дівчаток постійно поповнюються новинками. Розробники намагаються внести різноманітність в життя юних красунь і створюють ігри на будь-який смак. Це не тільки звичні нам ляльки, пазли і лего, але і техніка давно підкорена дітьми. Комп'ютерні ігри при належному догляді з боку батьків можуть стати справжнім гідом в світ чарівництва або ж у доросле життя. Їх можна легко скачати з інтернету. І є ще одна перевага: походи до лікаря стануть менш нудними, коли ви з вашою дівчинкою зможете разом зіграти в онлайн-гру під час очікування своєї черги.

Розвиваємося граючись!

Дитячі ігри для дівчаток – це вигадливий світ розваги і пізнання для маленьких розумниць. Гра з перших років життя діточок вважається найбільш доступним типом роботи і способом обробки отриманих з навколишнього світу вражень.

Згідно думки самого С. Л. Рубінштейна, в грі фокусуються і завдяки їй формуються всі межі психічної життя особистості.

Комп'ютерні ігри, призначені дівчаткам, не виняток: у них виявляються характерні риси мислення і уяви дівчинки. Крім того, з їх допомогою виявляється темперамент, ініціативність, формується потреба в спілкуванні вашого маляти.
Сьогодні торгові центри, спеціалізовані магазини, а також ігрові майданчики рясніють захоплюючими розвагами, розрахованими на дівчаток різної вікової категорії. Для ігор розробляються спеціальні цікаві сценарії, застосовується графіка, яка більш всього відповідає аудиторії. Місія цих ігор – розвиток інтелекту і креативу, ненав'язливе формування уважності, швидкості реакції. Цьому сприяють і нові дитячі ігри для дівчаток, асортимент яких постійно поповнюються інтернет-ресурси.
Художниця, господиня, модниця, хуліганка...

Спробуємо змінити стереотипне думку багатьох батьків, що комп'ютер небезпечний, дитячі інтернет-ігри для дівчаток і зовсім загроза їх ранимою психіці. Проведення часу за комп'ютерною грою шкідливо, якщо воно не контролюється, як і будь-яка інша сфера життя дитини. Але якщо з цікавістю вникати в зміст і допомагати дівчинці вибрати відповідну для неї гру, то плюси дуже скоро себе проявлять.

Ігри для дівчаток бувають декількох видів:

комп'ютерні ігри різних жанрів з улюбленими героями (Вінкс, Братц, Монстр Хай тощо);
 розвиваючі ігри стильового, кулінарного та інших напрямків («одевалки», «розмальовки», пазли, а також ігри, навчальні канонами краси);


-дитячі ігри для дівчаток з проходженням – бродилки-аркади, квести;
-онлайн-додатки типу загадки (для самих маленьких);
-віртуальні дівчачі тести.

Особлива категорія ігрового спрямування: дитячі ігри для дівчаток на відео. Тут можна наочно переглянути навчальні відеоматеріали, які допоможуть зорієнтуватися в правилах і тактики проходження тієї чи іншої комп'ютерної гри. Є також ролики, присвячені домашнім ігор, вони підкажуть мамам і татам як навчити дитину грати з різними іграшками. Головне – завжди стежити за новинками у сфері розваг для дітей і вибирати з них краще. Але що важливіше всього, так це знаходити можливість ці ігри випробувати разом з вашим чадом.

 Можливо, наша типологія здасться батькам і самим гравцям занадто узагальненою. Адже багато розваги, а саме дитячі ігри для дівчаток 8 років неможливо віднести тільки до однієї категорії, настільки вони багатогранні і точно повторюють відносини сучасного суспільства.

Деякі діти більше люблять грати зі старшими товаришами. Батьки нерідко пишаються цим, вважаючи такий вибір дитини проявом його випереджального розвитку. Іноді прагнення до гри зі старшими дійсно викликано тим, що дитина інтелектуально випереджає своїх однолітків, вони разом грають на компьютері в онлайн ігри, тому ті не приймають його в гру (він все надто ускладнює) або він сам давно "переросла" інтереси своїх ровесників.           
.

2002-2013 © Одесский музей западного и восточного искусства
Рейтинг@Mail.ru