Интернет реклама УБС
.

Одесский музей западного и восточного искусства  
Odessa Museum of Western and Eastern Art
  

        

        

Выставка известной французской художницы Наталии Тутен


      НАТАША ТУТЕН. Її ім'я стоїть поруч з культовою постаттю сучасного мистецтва - американського художника Енді Воргола, а також входить до 1000 найкращих сучасних митців світу за рейтингом Art Price та Le Figaro.
      Дочка талановитого художника ще змалку успадкувала безмежну любов до живопису, скульптури і всього, що пов'язане з мистецтвом взагалі. Вона створює свої перші роботи вже у віці чотирьох років. Пізніше вона ілюструє дитячі книжки, працює стилістом для таких престижних брендів як Absorba і Petit Bateau. Паралельно з професією дизайнера вона продовжує малювати в жанрі ню та портрети. Її зустріч з Аленом Бернардіном, засновником легендарного паризького кабаре "Crazy Horse", матиме вирішальне значення для її подальшої кар'єри. Він запропонував організувати Наташі виставку у своєму закладі, де вона малювала дівчат-танцівниць. Досить швидко вона починає малювати маслом і більше ніколи це не покидає.
      Наташа вирішила присвятити себе написанню портретів знакових постатей усього світу, особливо зірок американського кіно таких, як Мерілін Монро (до речі, улюблениці її батька), Роберта Редфорда, Пола Ньюмана - тих людей, які мали вплив на формування її особистості ще дитинства. Наташа проводить виставки у наймодніших галереях Парижу. Її вернісажі відвідують легендарні кінозірки - Ален Делон, Клаудія Кардинале, Клінт Іствуд, Леслі Карон. Світові лідери доручили їй свої портрети, наприклад, король Марокко, король і королева Йорданії. У своїх роботах основну увагу майстриня приділяє профілям персонажів, видатних акторів, громадських діячів та спортсменів, намагається передати різні аспекти особистості. Однією з особливостей її картин є незакінчені площі, своєрідне вікно в майбутнє, знак динамізму, рух всередину і смак до досконалості.
           
.

Интернет реклама УБС

© Одесский музей западного и восточного искусства
Рейтинг@Mail.ru